Téma měsíce listopad 2011

Soutěž o nejlepší zážitek se signály.cz

7. 11. 2011 10:00
Rubrika: Aktuality

Při příležitosti desátého výročí vzniku domény signály.cz vyhlašujeme malou soutěž pro vás všechny – uživatele signály.cz.


 

Zažili jste se signály.cz něco zajímavého? Ovlivnily vás nějak signály.cz? Jak jste se o signálech vůbec dozvěděli? Poznali jste díky signálům nové přátele, kamarády, či jste získali vztahy na celý život? Dostali jste se na akci, na kterou byste jinak nejeli? Zapojili jste se nějak do chodu signály.cz a rádi na to vzpomínáte? Nebo chcete o signálech napsat něco úplně jiného? Teď máte příležitost!

 

Základní podmínky:

  • napsat a zveřejnit na svém blogu na signály.cz článek na zadané téma

  • článku přidat štítek tema:signaly2011 a štítek soutěž

  • článek publikovat do 25. 11. 2011

 

Téma článku:

  • Můj zážitek se signály.cz

 

Vítězové a ceny

Ze všech soutěžních příspěvků vybere nejprve Redakce signály.cz tzv. „nominované příspěvky“, z nich pak budou následně vybrány tři vítězné příspěvky, které oceníme:

  1. příspěvek vybraný Realizační týmem signály.cz,

  2. příspěvek vybraný vámi uživateli z nominovaného výběru - hlasovat budete v období od 25. do 30. 11 – více informací naleznete na tomto blogu

  3. příspěvek vylosovaný ze všech nominovaných příspěvků.

 

Cena pro vítěze je jedinečná kniha o Chucku Norrisovi - Jaký je doopravdy Chuck Norris - fámy a fakta. Více informací o knize naleznete v článku na blogu Realizačního týmu signály.cz.

Již teď se těšíme na vaše příspěvky! ;-)

 

Foto: Vojtěch Novák (novakow)

Sdílet

Komentáře

majkiii zipet: To jsme rádi, že jsme někomu udělali radost :-)

Clara: Já taky vím, kdo na ní je :-)

Levembrista: Zaměření soutěže mně osobně teď přijde naopak hodně široké a vaše navrhované téma se do něj rozhodně také vejde. Věřím, že příspěvky budou jak zajímavé, tak i inspirující.

Clara a víš taky, @majkii, k čemu na pobytu, ze kterého fotka je, došlo? ;-) (možná by to bylo na příběh "zážitek se signály" :-D)

Pro přidání komentáře se musíš přihlásit nebo registrovat na signály.cz.

Autor blogu Grafická šablona Ondřej Válka